Rezervovat

Co vše umíme zařídit?

Svatební hostina

Svatba jsou nepopsatelné emoce, radost, štěstí a nejkrásnější den životapro většinu lidí. Je jen na vás, jak si svůj svatební den vysníte a na našem týmu profíků, abychom splnili i ta vaše nejtajnější přání. Máme zkušenosti a zaměstnance, kteří přesně vědí, jak má svatební hostina vypadat.

Naše nápady i smysl pro detail, udělají z vaší svatby nezapomenutelnou událost!

Zajistíme svatební hostinu podle vašich představ
Ubytování přímo v místě konání svatební hostiny
Rezervace

Oslava narozenin

Oslava narozenin se neobjede bez lahodného jídla a pití. Toho jsme si v naší Hospůdce U Mlejna vědomi a tak pro vás připravíme kompletní narozeninové menu, domluvíme ochutnávku jídel, zajistíme nejlepší víno, alkoholické nápoje, nealkoholické drinky i netradiční míchané nápoje. A co by to bylo za oslavu, bez rozříznutí narozeninového dortu? Upečeme pro vás dort, přesně podle vašich představ a připravíme cukrovinky, které budou skvěle zapadat do konceptu narozeninového menu.

Sestavíme slavnostní menu, dort a cukrovinky
Postaráme se o zábavu pro dospělé i nejmenší
Rezervace

Smuteční hostina

Odchod blízkého člověka je pro každého člověka velmi náročným obdobím, proto bychom vám co nejvíce chtěli v těchto chvílích pomoci. Nabízíme koordinaci smuteční hostiny, sestavení smutečního menu, výběr vhodného vína, sektu pro přípitek i sestavení alkoholického i nealkoholického lístku. Pro smuteční hosty připravíme odvoz nebo nabídneme ubytování v našem penzionu.

Zajistíme kompletní servis smuteční hostiny
Možnost ubytování
Rezervace

Firemní večírek

Chystáte se pro své zaměstnance a klienty připravit firemní večírek a hledáte vhodné prostory,catering, výzdobu, hudbu, moderátora a v neposlední řadě výbornou kuchyni? Hlavní program včetně doprovodných vystoupení na vašem firemním večírku zajistíme v naší Hospůdce U Mlejna, kde zařídíme firemní akce na klíč.

Váš firemní večírek bude plný zábavy, na kterou budete vy, zaměstnanci i partneři dlouho vzpomínat!

Objednejte si firemní večírek u nás
Poradíme s výběrem tematického večírku
Rezervace

© 2021 www.hospudkaumlejna.cz
Všechna práva vyhrazena.

Miniweb Přistávací stránky - landing page | CEDUS